Kazançlı Kasko mümkün mü?

2018-12-18 | 1216 defa gösterildi

Aracınızla ilgili riskleri yönetirken bazı kriterlere dikkat ederek kazançlı olmak mümkün. İşte o kriterler...

Hayatımıza büyük kolaylık ve konfor katan arabalarımızı "keşke olmasa" dediğimiz pek çok riskten korumanın yolu elbette kasko yaptırmak. Kasko yaptırmak da bu ürün çeşitliliği içinde pek çok sorunun cevaplanması demek. Hangi sigorta şirketi, hangi teminatlara ne kadar fiyat veriyor, ek avantajları, özel indirimleri var mı?

Aracıma kemirgenler zarar verse sigortam öder mi? Ağustos'ta dolu yağarsa zararım karşılanır mı? gibi onlarca soru...

Cevaplanması ve kıyaslayıp karar vermesi ciddi zaman alan bir süreç...

Sonuçta bir hizmet satın alıyorsunuz, en uygun ve kapsamlısını tercih etmek tabii ki hakkınız. Peki seçim yaparken nelere dikkat etmeli, neleri önemsemeli?

1. DİJİTALLİK

- Öncelikle sigorta şirketinizin dijital dünyaya uyum sağlanması, size bir "tık" öteden yanıt verilmesi, taleplerinizin ya da sorunlarınızın hızla çözülebilir olmasına dikkat edin. Sonuçta dijital demek hız demek, hız demek zamandan tasarruf demek!

 

2. GÜVEN

- Sigortacılıkta karşılıklı güven, verilen sözler açısından büyük önem taşıyor. Uzmanlık ve güven konusunda kafanızda hiçbir soru işaretinin olmaması önemli.

 

3. TEMİNATLAR

- Bir çok sigorta paketinde ihtiyacınızın yanı sıra ihtiyacınız olmayan pek çok teminat için de prim ödemeniz gerekebiliyor. Bu nedenle paket içeriklerini ve teminatları dikkatlice incelemek, ihtiyacınız olmayan teminatları belirleyebilmek avantaj sağlayacaktır. Örneğin aracınız hep otoparkta duruyorsa, hırsızlık paketini istemeyebilirsiniz. Ya da afet riski düşük bir bölgede yaşıyorsanız, tsunami için prim ödememelisiniz.

 

4. EK HİZMETLER

 

- Seçtiğiniz kasko paketinin yanı sıra hangi ek hizmetleri alacağınız da seçiminizi ve kasko fiyatını etkileyecektir. Yedek araç hizmeti ya da mini onarım hizmeti gibi ek hizmetler, ihtiyaç anında sizi oldukça rahatlatacaktır.

İşte Vasıtam Kasko tam da bu hizmetleri sunuyor. Teminat seçimini ve fiyat ayarlamasını size bırakıyor! Vasıtam Kasko paketinizi dijital kanallardan hemen oluşturabilir, fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. Hem de Vasıtam.com üyesi olsanız da olmasanız da...

Ödemelerinizde 9 aya varan taksit ile yapabilirsiniz..

 

Vasıtam Kasko'nun modüler yapısı sayesinde, paketinize istediğiniz özellikleri ekleyip çıkarabilir, kaskonuzun kapsamını belirleyerek seçtiğiniz teminat ve ek hizmetlere göre ödemenizi düşürebilirsiniz.

Size özel Vasıtam Kasko teklifini 20 farklı sigorta şirketinden BURAYA TIKLAYARAK 1 dakika içinde öğrenebilirsiniz.

Çarpma-Çarpışma Paketi, Hırsızlık Paketi ya da Beklenmeyen Olaylar Paketi hizmetlerinden hangilerini tercih ediyorsanız seçer, Sınırsız Yedek Araç Hizmeti ve Mini Onarım Hizmeti'nden indirimli ek hizmet olarak yararlanırsınız.

Peşin Hasarsızlık ve Özel Anlaşmalı Servis hizmetlerinden de özel indirimler kazanırsınız.

Vasıtam Kasko ile aracınızla ilgili riskleri yönetirken hem de tasarruf sağlamış olursunuz...

Size özel Vasıtam Kasko teklifini 20 farklı sigorta şirketinden BURAYA TIKLAYARAK öğrenebilirsiniz.