Trafik Sigortasından Fazlası Mix Trafik Sigortası

2019-01-19 | 1567 defa gösterildi

Genişletilmiş Yol Yardımı'ndan Mini Onarım'a; İkame Araç'tan Oto Cam'a Tüm İhtiyaçlarınız Tek Bir Üründe

VASITAM MİXTRAFİK SİGORTASI NEDİR?

VASITAM MİXTRAFİK SİGORTASI, Zorunlu Trafik Sigortası'na ek olarak yol yardımı, onarım desteği, oto cam gibi birçok farklı güvenceyi bir arada sunan geniş kapsamlı bir trafik sigortası paketidir. Genişletilmiş yol yardımı hizmetleri ile aracınızı güvence altına alır. İkame araç, mini onarım, lastik tamiri, otocam değişimi ve çok daha fazlasını size sunar. Ayrıca, yaralanma ya da ani hastalık durumunda hastaneye nakil hizmeti de VASITAM MİXTRAFİK SİGORTASI'nda pakete dahildir. 

Trafik sigortasının çok ötesinde güvence sunan VASITAM MİXTRAFİK SİGORTASI'nın farklı ihtiyaçlara yönelik 3 farklı paketi vardır. Farklı kapsamlara sahip bu 3 paketten birini seçin, trafikte ekstra güvenceniz olsun.

 

 

Mix Trafik Paketleri
Mix Trafik
Mix Trafik +
Mix Trafik Ekstra
Genişletilmiş Araç Yol Yardımı
Ferdi Yardım
Oto Cam
Lastik Hasar Onarımı
Mini Onarım
İkame Araç

 

 

 

 

 

MixTrafik paketinizi seçin !

 

 

MixTrafik Sıkça Sorulan Sorular

 

 

Soru: MixTrafik nedir? Zorunlu Trafik Sigortası'ndan farkları nelerdir? 

Cevap: MixTrafik, Zorunlu Trafik Sigortası'na ek olarak birçok farklı güvenceyi tek pakette birleştirir. Genişletilmiş yol yardımı hizmetleri ile aracınızı güvence altına alır. Anlaşmalı servislerde arıza ve hasar tespit ile onarım desteği, ikame araç, mini onarım, lastik tamiri, otocam değişimi ve çok daha fazlasını size sunar. Ayrıca, yaralanma ya da ani hastalık durumunda hastaneye nakil hizmeti de MİXTRAFİK'te pakete dahildir.

 

Soru: MixTrafik kullandığınızda Zorunlu Trafik Sigortası satın almanıza gerek var mıdır? 

Cevap: MixTrafik aldığınız andan itibaren Zorunlu Trafik Sigortası'nın sağladığı tüm güvenceye ilave olarak başka avantajlardan yararlandığınızdan trafik sigortası almanıza gerek yoktur.