En ucuz Bosse Mıknatıslı Telefon Tutucu NT0010 fiyatları Telefon Tutucular fiyatı Vasitam.Com da
Merhaba Ziyaretçi
Telefon Tutucular

Bosse Mıknatıslı Telefon Tutucu NT0010

Bosse Mıknatıslı Telefon Tutucu NT0010


Marka: BOSSE

Modeli: NT0010

Stok Kodu: 67993

KDV Dahil

24.90     40 ₺

   SEPETE AT

Bosse Mıknatıslı Telefon Tutucu NT0010

Muadil ürünlerden farkı:


Bu üründe manyetik bölge telefonda değil cama uygulanan vantuzlu ana gövdededir.
Dolayısıyla telefonunuza manyetik bir etki yaratmamaktadır ve güvenle kullanabilirsiniz.

Yeni nesil BOSSE Mıknatıslı Telefon Tutucu NT0010Ürün  1  ana gövde ve 1 metal plakadan oluşur.
İnce metal plakayı ister telefonunuzun arka yüzeyine uygulayabilir, istersenizde kılfınızın içine yerleştirebilirsiniz.
Ana ünite aracınızın ön camına sabitlenir. Böylece takıp çıkartma derdi olmadan telefonunuzu kullanarak aracınızda güvenle seyahat edebilirsiniz.

Telefonunuzun navigasyon olarak kullanmak içinse telefonu yan çevirmeniz yeterlidir. Her açıdan güçlü bir mıknatıs ve tutunma özelliği vardır.


Değerli Müşterimiz, 


Ürünlerimizin tamamı %100 orjinaldir.


İnternet üzerinden satış gerçekleştiren muhtelif sitelerde ünlü markaların ürünlerinin yurt dışından ithal veya outlet gibi açıklamalarla replikaları satılmaktadır. Sipariş verdiğinizde ise size ulaştırılan ürünlerin genelde faturası bulunmamaktadır. Faturalı olarak gönderilen ürünlerin fatura açıklaması kısımında ise satın aldığınızı düşündüğünüz markanın isimi yerine sadece ürün cinsi yazmaktadır ve çoğu zaman ise aldığınız üründen farklı bir ürün size ulaştırılmaktadır. Ayrıca bu siteler yasa dışı hizmet verdikleri için hiçbir şekilde iletişim ve şirket bilgilerini sizinle paylaşmamaktadırlar. 
Sitemizde satılan ürünlerin hepsi yasal haklarınızın saklı kalması amacı ile birebir aldığınız ürünün markası ve modeli yazılarak faturalandırılmaktadır. 
 

Sitemizde satışa sunulan ve genellikle Otomobil yetkili servislerinde kullanılan ürünler, vasitam.com güvencesi taşır. Vasitam.com, aracınız için sadece yüksek kaliteli yedek parçalar satar.

Vasitam.com, kurumsal yapı ve orijinal markalı yedek parça ürünleri ve eğitimli müşteri hizmetleri  personeliyle hizmet sağlar.

Uluslararası kuruluşlar tarafından belirlenen standartlarda yapılanan Vasitam.com, her marka ve model araca uygun sarf malzeme, yedek parça ve motor yağı satar.

Vasitam.com güvenli alışverişler diler.

 

Hızlı Teslimat

Sabırsız oluruz genelde. Beğendiğimiz bir ürün gördüğümüzde hemen onu satın almak isteriz ve ona sahip olmak bizi müthiş derecede mutlu eder. Vasitam.com siparişleriniz en geç 1-3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo şirketine teslim etme konusunda azami gayreti sarf eder.İnsanların rahatlığını düşünen ve sunduğu kolaylıkları sürekli artıran bir Vasitam.com ile alışveriş hayatınızın yüksek bir standardı olacak.

 

Detaylı bilgi için bilgi@vasitam.com'a mail atabilirsiniz.

 

Yurtdışı Kargo Gönderimi (Shipping for other country);
* Please be adviced that free shipping is only for TURKEY. If you are placing your order from abroad,
you will be kindly asked to pay overseas shipping fee after your order placed.

 

Lütfen belirtilen alanları dikkatle doldurunuz.

ÜRÜNE İLİŞKİN YORUM BIRAK