En ucuz Oto Kolçak Sürgülü Kızaklı Büyük Siyah fiyatlari Kol Dayama fiyati Vasitam.Com da
Merhaba Ziyaretçi
Kol Dayama

Oto Kolçak Sürgülü Kızaklı Büyük Siyah

Oto Kol Dayama Kızaklı Büyük Siyah


Marka: OZY

Modeli: 7476

Stok Kodu: OZYKL101S

KDV Dahil

50.88     51 ₺

   SEPETE AT

Oto Kolçak Sürgülü ( Kızaklı ) Büyük Siyah 
 

Ürün Açıklaması:

 

Genişlik : 12 cm

Bu ürünü uygulayabilmeniz için 2 koltuk arasındaki mesafe en az 12 cm olmalıdır.

Kolçak bağlantı ayakları arasındaki mesafe 12 cm olduğundan Koltuklar arasında el freninin bulunduğu orta konsolun genişliği en fazla 12 13 cm olmalıdır. Daha geniş konsollara uygulanamaz.

   Renk      : Siyah

 

   Miktar   : 1 Adet

   Tüm marka ve model binek araçlara uyumludur.

   Yolculuk sırasında kolunuzun yorulmasını ve uyuşmasını engellemek için tasarlanmıştır.

   Ürün iki koltuk arasına monte edilmektedir.

   Ürün üst kapağı açılabilmekte olup iç haznesinde anahtar gözlük telefon gibi özel eşyalarınızı kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz.

   İthaldir.

Uygulama:

   Metal vidalı plastik ayaklar aracınızın iç yapısına göre ayak genişliklerini ve yüksekliğini ayarlamanızda yardımcı olur.


Değerli Müşterimiz, 


Ürünlerimizin tamamı %100 orjinaldir.


İnternet üzerinden satış gerçekleştiren muhtelif sitelerde ünlü markaların ürünlerinin yurt dışından ithal veya outlet gibi açıklamalarla replikaları satılmaktadır. Sipariş verdiğinizde ise size ulaştırılan ürünlerin genelde faturası bulunmamaktadır. Faturalı olarak gönderilen ürünlerin fatura açıklaması kısımında ise satın aldığınızı düşündüğünüz markanın isimi yerine sadece ürün cinsi yazmaktadır ve çoğu zaman ise aldığınız üründen farklı bir ürün size ulaştırılmaktadır. Ayrıca bu siteler yasa dışı hizmet verdikleri için hiçbir şekilde iletişim ve şirket bilgilerini sizinle paylaşmamaktadırlar. 
Sitemizde satılan ürünlerin hepsi yasal haklarınızın saklı kalması amacı ile birebir aldığınız ürünün markası ve modeli yazılarak faturalandırılmaktadır. 
 

Sitemizde satışa sunulan ve genellikle Otomobil yetkili servislerinde kullanılan ürünler, vasitam.com güvencesi taşır. Vasitam.com, aracınız için sadece yüksek kaliteli yedek parçalar satar.

Vasitam.com, kurumsal yapı ve orijinal markalı yedek parça ürünleri ve eğitimli müşteri hizmetleri  personeliyle hizmet sağlar.

Uluslararası kuruluşlar tarafından belirlenen standartlarda yapılanan Vasitam.com, her marka ve model araca uygun sarf malzeme, yedek parça ve motor yağı satar.

Vasitam.com güvenli alışverişler diler.

 

Hızlı Teslimat

Sabırsız oluruz genelde. Beğendiğimiz bir ürün gördüğümüzde hemen onu satın almak isteriz ve ona sahip olmak bizi müthiş derecede mutlu eder. Vasitam.com siparişleriniz en geç 1-3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo şirketine teslim etme konusunda azami gayreti sarf eder.İnsanların rahatlığını düşünen ve sunduğu kolaylıkları sürekli artıran bir Vasitam.com ile alışveriş hayatınızın yüksek bir standardı olacak.

 

Detaylı bilgi için bilgi@vasitam.com'a mail atabilirsiniz.

 

Yurtdışı Kargo Gönderimi (Shipping for other country);
* Please be adviced that free shipping is only for TURKEY. If you are placing your order from abroad,
you will be kindly asked to pay overseas shipping fee after your order placed.

 

Lütfen belirtilen alanları dikkatle doldurunuz.

ÜRÜNE İLİŞKİN YORUM BIRAK