En ucuz PETRONAS Syntium 5000 RN 5W-30 5 Lt Motor Yağı fiyatlari 5W/30 fiyati Vasitam.Com da
Merhaba Ziyaretçi
5W/30

PETRONAS Syntium 5000 RN 5W-30 5 Lt Motor Yağı

PETRONAS Syntium 5000 RN 5W-30 5 Lt Motor Yağı


Marka: Petronas

Modeli: Syntium 5000 RN

Stok Kodu: P5000RN

KDV Dahil

130.00     155 ₺

   SEPETE AT
"F1 pistleri ve en önemli motor sporu etkinlikleri ve yarışlarında Petronas tarafından edinilen tecrübe Syntium' un geliştirilmesini sağladı; yeni nesil motorların ihtiyaçlarını karşılayan, yüksek teknoloji ürünü bir ürün gammı. Syntium 5000 RN, yakıt tasarrufu özellikleri olan, tam sentetik bir motor yağıdır. Partikül filtreli Renault motorları için özel olarak dizayn edilmiştir. ÖZELLIKLER Low SAPS teknolojisi ( Sülfat külü, fosfor ve sülfür) sayesinde Syntium 5000 RN, ACEA C4 onayını belirgin derecede aşar. Low SAPS teknolojisi ( Sülfat külü, fosfor ve sülfür) sayesinde Syntium 5000 RN, ACEA C4 onayını belirgin derecede aşar. Renault araçlarındaki partikül filtreler için istenen tüm değerleri tam olarak karşılar Motor performansını en üst seviyeye çıkartan gelişmiş yakıt tasarrufu özelliği Motor üreticisi tarafından belirlenen maksimum yağ değiştirme sürelerinin sağlanması Oksidasyonun ve yağ tüketiminin azaltılması "

Değerli Müşterimiz, 


Ürünlerimizin tamamı %100 orjinaldir.


İnternet üzerinden satış gerçekleştiren muhtelif sitelerde ünlü markaların ürünlerinin yurt dışından ithal veya outlet gibi açıklamalarla replikaları satılmaktadır. Sipariş verdiğinizde ise size ulaştırılan ürünlerin genelde faturası bulunmamaktadır. Faturalı olarak gönderilen ürünlerin fatura açıklaması kısımında ise satın aldığınızı düşündüğünüz markanın isimi yerine sadece ürün cinsi yazmaktadır ve çoğu zaman ise aldığınız üründen farklı bir ürün size ulaştırılmaktadır. Ayrıca bu siteler yasa dışı hizmet verdikleri için hiçbir şekilde iletişim ve şirket bilgilerini sizinle paylaşmamaktadırlar. 
Sitemizde satılan ürünlerin hepsi yasal haklarınızın saklı kalması amacı ile birebir aldığınız ürünün markası ve modeli yazılarak faturalandırılmaktadır. 
 

Sitemizde satışa sunulan ve genellikle Otomobil yetkili servislerinde kullanılan ürünler, vasitam.com güvencesi taşır. Vasitam.com, aracınız için sadece yüksek kaliteli yedek parçalar satar.

Vasitam.com, kurumsal yapı ve orijinal markalı yedek parça ürünleri ve eğitimli müşteri hizmetleri  personeliyle hizmet sağlar.

Uluslararası kuruluşlar tarafından belirlenen standartlarda yapılanan Vasitam.com, her marka ve model araca uygun sarf malzeme, yedek parça ve motor yağı satar.

Vasitam.com güvenli alışverişler diler.

 

Hızlı Teslimat

Sabırsız oluruz genelde. Beğendiğimiz bir ürün gördüğümüzde hemen onu satın almak isteriz ve ona sahip olmak bizi müthiş derecede mutlu eder. Vasitam.com siparişleriniz en geç 1-3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo şirketine teslim etme konusunda azami gayreti sarf eder.İnsanların rahatlığını düşünen ve sunduğu kolaylıkları sürekli artıran bir Vasitam.com ile alışveriş hayatınızın yüksek bir standardı olacak.

 

Detaylı bilgi için bilgi@vasitam.com'a mail atabilirsiniz.

 

Yurtdışı Kargo Gönderimi (Shipping for other country);
* Please be adviced that free shipping is only for TURKEY. If you are placing your order from abroad,
you will be kindly asked to pay overseas shipping fee after your order placed.

 

Lütfen belirtilen alanları dikkatle doldurunuz.

ÜRÜNE İLİŞKİN YORUM BIRAK