En ucuz Proton Gen 2 Bakım Paketi 4 Parça fiyatları Orijinal Yedek Parça fiyatı Vasitam.Com da
Merhaba Ziyaretçi
Orijinal Yedek Parça

Proton Gen 2 Bakım Paketi 4 Parça

8 YAŞ VE ÜZERİ PROTON GEN 2 MODELLERİ BAKIM PAKETİ


Marka: Proton

Modeli: Gen 2

Stok Kodu: PWKamp017

KDV Dahil

89.00     125 ₺

   SEPETE AT

PROTON GEN 2 MÜŞTERİLERİNE ÖZEL BAKIM PARÇALARI KAMPANYASI

Vasitam.com'un Proton Gen 2 kullanıcıları için özel olarak yaptığı bakım parçaları kampanyası kapsamında 8 yaş ve üzeri Proton Gen 2 Campro motor araç kullanıcıları için toplam sadece KDV DAHİL 89 TL'ye Hava, Yağ, Benzin, Polen filtreleri  sunulmaktadır.

PAKET İÇERİĞİ:

1ad. Yağ Filtresi

1ad. Hava Filtresi

1ad. Polen Filtresi

1ad. Benzin Filtresi


Değerli Müşterimiz, 


Ürünlerimizin tamamı %100 orjinaldir.


İnternet üzerinden satış gerçekleştiren muhtelif sitelerde ünlü markaların ürünlerinin yurt dışından ithal veya outlet gibi açıklamalarla replikaları satılmaktadır. Sipariş verdiğinizde ise size ulaştırılan ürünlerin genelde faturası bulunmamaktadır. Faturalı olarak gönderilen ürünlerin fatura açıklaması kısımında ise satın aldığınızı düşündüğünüz markanın isimi yerine sadece ürün cinsi yazmaktadır ve çoğu zaman ise aldığınız üründen farklı bir ürün size ulaştırılmaktadır. Ayrıca bu siteler yasa dışı hizmet verdikleri için hiçbir şekilde iletişim ve şirket bilgilerini sizinle paylaşmamaktadırlar. 
Sitemizde satılan ürünlerin hepsi yasal haklarınızın saklı kalması amacı ile birebir aldığınız ürünün markası ve modeli yazılarak faturalandırılmaktadır. 
 

Sitemizde satışa sunulan ve genellikle Otomobil yetkili servislerinde kullanılan ürünler, vasitam.com güvencesi taşır. Vasitam.com, aracınız için sadece yüksek kaliteli yedek parçalar satar.

Vasitam.com, kurumsal yapı ve orijinal markalı yedek parça ürünleri ve eğitimli müşteri hizmetleri  personeliyle hizmet sağlar.

Uluslararası kuruluşlar tarafından belirlenen standartlarda yapılanan Vasitam.com, her marka ve model araca uygun sarf malzeme, yedek parça ve motor yağı satar.

Vasitam.com güvenli alışverişler diler.

 

Hızlı Teslimat

Sabırsız oluruz genelde. Beğendiğimiz bir ürün gördüğümüzde hemen onu satın almak isteriz ve ona sahip olmak bizi müthiş derecede mutlu eder. Vasitam.com siparişleriniz en geç 1-3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo şirketine teslim etme konusunda azami gayreti sarf eder.İnsanların rahatlığını düşünen ve sunduğu kolaylıkları sürekli artıran bir Vasitam.com ile alışveriş hayatınızın yüksek bir standardı olacak.

 

Detaylı bilgi için bilgi@vasitam.com'a mail atabilirsiniz.

 

Yurtdışı Kargo Gönderimi (Shipping for other country);
* Please be adviced that free shipping is only for TURKEY. If you are placing your order from abroad,
you will be kindly asked to pay overseas shipping fee after your order placed.

 

Lütfen belirtilen alanları dikkatle doldurunuz.

ÜRÜNE İLİŞKİN YORUM BIRAK