En ucuz Samsung S7 Kablosuz Şarj POWERMAT + POWERCUBE Powerbank fiyatları fiyatı Vasitam.Com da
Merhaba Ziyaretçi

Samsung S7 Kablosuz Şarj POWERMAT + POWERCUBE Powerbank

Samsung S7 Kablosuz Şarj POWERMAT + POWERCUBE


Marka: Powarmat

Modeli: KUL-130

Stok Kodu: KUL-130

KDV Dahil

59.00     80 ₺

   SEPETE AT
Samsung S7 Kablosuz Şarj POWERMAT + POWERCUBE
 
Samsung Galaxy S7 da bulunan kablosuz şarj özelliği ile Powermat ın mükemmel buluşumu!
Samsung Galaxy S7 cihazını Powermat kablosuz şarj istasyonu üzerine koyduğunuzda hemen şarj başlar. Sadece telefonu üzerine bırakmanız yeter. 
İsterseniz 2 tane Samsung Galaxy S7 cihazını kablosuz olarak aynı anda şarj edebilir yada bir tarafında Samsung Galaxy S7 cihazı diğer tarafında ise kutu içerisinden çıkan POWERCUBE ve uyumlu şarj uçları ile Android diğer marka telefonları, İphone 4/4S i, eski samsung modelleri ve bir çok cihazı aynı anda şarj edebilirsiniz. 
 
POWERCUBE ŞARJ UÇLARI :
* Micro Üniversal
* LG
* iPhone 4/4S 
* Nintendo / DSİ / DS
* DSİ 
* Samsung
* Sony PSP / mini
 
Toplamda 8 farklı uç tipi mevcuttur.
 
PAKET İÇERİĞİ :
* Powermat Kablosuz Şarj Cihazı
* Adaptör
* PowerCUBE
* Şarj Ucları
* İphone 4/4S koruyucu ve Kablosuz Şarj Özellikli Kılıf ( Hediye )
 
Özellikleri :
PMA Teknolojisi ile kablosuz şarj.
 
 
"Kablosuz şarj" ile genellikle indüksiyon yoluyla şarj etme kastedilir. Bu teknoloji, manyetik bir alan oluşturan bir istasyona sahiptir. İndüksiyon bobiniyle donatılmış bir cihaz, fiziksel bir kablo bağlantısına gerek duymadan şarj olabilir.

Değerli Müşterimiz, 


Ürünlerimizin tamamı %100 orjinaldir.


İnternet üzerinden satış gerçekleştiren muhtelif sitelerde ünlü markaların ürünlerinin yurt dışından ithal veya outlet gibi açıklamalarla replikaları satılmaktadır. Sipariş verdiğinizde ise size ulaştırılan ürünlerin genelde faturası bulunmamaktadır. Faturalı olarak gönderilen ürünlerin fatura açıklaması kısımında ise satın aldığınızı düşündüğünüz markanın isimi yerine sadece ürün cinsi yazmaktadır ve çoğu zaman ise aldığınız üründen farklı bir ürün size ulaştırılmaktadır. Ayrıca bu siteler yasa dışı hizmet verdikleri için hiçbir şekilde iletişim ve şirket bilgilerini sizinle paylaşmamaktadırlar. 
Sitemizde satılan ürünlerin hepsi yasal haklarınızın saklı kalması amacı ile birebir aldığınız ürünün markası ve modeli yazılarak faturalandırılmaktadır. 
 

Sitemizde satışa sunulan ve genellikle Otomobil yetkili servislerinde kullanılan ürünler, vasitam.com güvencesi taşır. Vasitam.com, aracınız için sadece yüksek kaliteli yedek parçalar satar.

Vasitam.com, kurumsal yapı ve orijinal markalı yedek parça ürünleri ve eğitimli müşteri hizmetleri  personeliyle hizmet sağlar.

Uluslararası kuruluşlar tarafından belirlenen standartlarda yapılanan Vasitam.com, her marka ve model araca uygun sarf malzeme, yedek parça ve motor yağı satar.

Vasitam.com güvenli alışverişler diler.

 

Hızlı Teslimat

Sabırsız oluruz genelde. Beğendiğimiz bir ürün gördüğümüzde hemen onu satın almak isteriz ve ona sahip olmak bizi müthiş derecede mutlu eder. Vasitam.com siparişleriniz en geç 1-3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo şirketine teslim etme konusunda azami gayreti sarf eder.İnsanların rahatlığını düşünen ve sunduğu kolaylıkları sürekli artıran bir Vasitam.com ile alışveriş hayatınızın yüksek bir standardı olacak.

 

Detaylı bilgi için bilgi@vasitam.com'a mail atabilirsiniz.

 

Yurtdışı Kargo Gönderimi (Shipping for other country);
* Please be adviced that free shipping is only for TURKEY. If you are placing your order from abroad,
you will be kindly asked to pay overseas shipping fee after your order placed.

 

Lütfen belirtilen alanları dikkatle doldurunuz.

ÜRÜNE İLİŞKİN YORUM BIRAKÜRÜNE AİT YORUMLAR