En ucuz SINIRLI STOK Buğu Önleyici ve Yağmur Kaydırıcı fiyatları Kampanyalı Ürünler fiyatı Vasitam.Com da
Merhaba Ziyaretçi
Kampanyalı Ürünler

SINIRLI STOK Buğu Önleyici ve Yağmur Kaydırıcı

Buğu Önleyici ve Yağmur Kaydırıcı Schöeler 250mL


Marka: Schöeler

Modeli: Vasitam

Stok Kodu: Kamp9666

KDV Dahil

12.90     22 ₺

   SEPETE AT

NOT: KAMPANYA 100 ADET STOKLA SINIRLIDIR.

 
Schöeler Yağmur Kaydırıcı Sprey:
 • Kullanmadan önce otomobilinizin camını temiz bir bez ile siliniz ve kurulayınız. Camın dışyüzeyine yağmur kaydırıcı püskürtünüz ve iyice yayarak temiz bir bez ile ovalayınız. 3 dakika bekledikten sonra camı siliniz, iyi sonuç alabilmek için bu işlemi tekrarlayınız. Ayrıca duşakabin camlarında ve tekne camlarında da güvenle kullanabilirsiniz. 
  250 ml
 •  
 •  
 • Schöeler Buğu Önleyici Sprey:
 • Buğu Önleyici Otomobil ev ve bürolarınızda vitrin,gözlük camları ve aynalarda buğulanmayı önleyerek kalıcı etki yapar,
  Uzun süre net görüş alanı sağlar.
  Aynı zamanda camlarınıza parlaklık verir.
  Tüm araçlarda mükemmel ve net görüş alanı oluşturduğundan rahat ve güvenilir bir sürüş emniyeti gerçekleştirir.
  Uygulanacak yüzeyin kuru ve temiz olmasına dikkat ediniz.
  Buğulanmamasını istediğiniz yere püskürtününüz ve yumuşak anti statik bir bez ile tüm yüzeye yayınız.
 
 
 

 

 

Değerli Müşterimiz, 


Ürünlerimizin tamamı %100 orjinaldir.


İnternet üzerinden satış gerçekleştiren muhtelif sitelerde ünlü markaların ürünlerinin yurt dışından ithal veya outlet gibi açıklamalarla replikaları satılmaktadır. Sipariş verdiğinizde ise size ulaştırılan ürünlerin genelde faturası bulunmamaktadır. Faturalı olarak gönderilen ürünlerin fatura açıklaması kısımında ise satın aldığınızı düşündüğünüz markanın isimi yerine sadece ürün cinsi yazmaktadır ve çoğu zaman ise aldığınız üründen farklı bir ürün size ulaştırılmaktadır. Ayrıca bu siteler yasa dışı hizmet verdikleri için hiçbir şekilde iletişim ve şirket bilgilerini sizinle paylaşmamaktadırlar. 
Sitemizde satılan ürünlerin hepsi yasal haklarınızın saklı kalması amacı ile birebir aldığınız ürünün markası ve modeli yazılarak faturalandırılmaktadır. 
 

Sitemizde satışa sunulan ve genellikle Otomobil yetkili servislerinde kullanılan ürünler, vasitam.com güvencesi taşır. Vasitam.com, aracınız için sadece yüksek kaliteli yedek parçalar satar.

Vasitam.com, kurumsal yapı ve orijinal markalı yedek parça ürünleri ve eğitimli müşteri hizmetleri  personeliyle hizmet sağlar.

Uluslararası kuruluşlar tarafından belirlenen standartlarda yapılanan Vasitam.com, her marka ve model araca uygun sarf malzeme, yedek parça ve motor yağı satar.

Vasitam.com güvenli alışverişler diler.

 

Hızlı Teslimat

Sabırsız oluruz genelde. Beğendiğimiz bir ürün gördüğümüzde hemen onu satın almak isteriz ve ona sahip olmak bizi müthiş derecede mutlu eder. Vasitam.com siparişleriniz en geç 1-3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo şirketine teslim etme konusunda azami gayreti sarf eder.İnsanların rahatlığını düşünen ve sunduğu kolaylıkları sürekli artıran bir Vasitam.com ile alışveriş hayatınızın yüksek bir standardı olacak.

 

Detaylı bilgi için bilgi@vasitam.com'a mail atabilirsiniz.

 

Yurtdışı Kargo Gönderimi (Shipping for other country);
* Please be adviced that free shipping is only for TURKEY. If you are placing your order from abroad,
you will be kindly asked to pay overseas shipping fee after your order placed.

 

Lütfen belirtilen alanları dikkatle doldurunuz.

ÜRÜNE İLİŞKİN YORUM BIRAK