En ucuz For-x X-108 7 inç USB SD Yastıklı Başlık Kafalık Monitörü Çift fiyatları Başlık Monitörleri fiyatı Vasitam.Com da
Merhaba Ziyaretçi
Başlık Monitörleri

For-x X-108 7 inç USB SD Yastıklı Başlık Kafalık Monitörü Çift

For-x X-108 7 inç USB SD Yastıklı Başlık Kafalık Monitörü


Marka: For-x

Modeli: X-108

Stok Kodu: SES-6520

KDV Dahil

525.00     650 ₺

   SEPETE AT
 
 
Yastıklı Kafalık Başlık Monitörü
 
 
ÜRÜN ÇİFT FİYATIDIR
KUTUDAN İKİ ADET ÇIKAR
 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ekran Boyutu 

: 7 inç

Çözünürlük 

: 800x480

SD Girişi 

: Var

USB Girişi 

: Var

Kulaklık Girişi 

: Var

Görüntü Modu 

: 4:3

Görüntü Modu 

: 16:9

DVD Oynatıcı 

: Yok

Kızılötesi Kulaklık 

: Yok

AV Girişi 

: Var

Uzaktan Kumanda 

: Var

 


Değerli Müşterimiz, 


Ürünlerimizin tamamı %100 orjinaldir.


İnternet üzerinden satış gerçekleştiren muhtelif sitelerde ünlü markaların ürünlerinin yurt dışından ithal veya outlet gibi açıklamalarla replikaları satılmaktadır. Sipariş verdiğinizde ise size ulaştırılan ürünlerin genelde faturası bulunmamaktadır. Faturalı olarak gönderilen ürünlerin fatura açıklaması kısımında ise satın aldığınızı düşündüğünüz markanın isimi yerine sadece ürün cinsi yazmaktadır ve çoğu zaman ise aldığınız üründen farklı bir ürün size ulaştırılmaktadır. Ayrıca bu siteler yasa dışı hizmet verdikleri için hiçbir şekilde iletişim ve şirket bilgilerini sizinle paylaşmamaktadırlar. 
Sitemizde satılan ürünlerin hepsi yasal haklarınızın saklı kalması amacı ile birebir aldığınız ürünün markası ve modeli yazılarak faturalandırılmaktadır. 
 

Sitemizde satışa sunulan ve genellikle Otomobil yetkili servislerinde kullanılan ürünler, vasitam.com güvencesi taşır. Vasitam.com, aracınız için sadece yüksek kaliteli yedek parçalar satar.

Vasitam.com, kurumsal yapı ve orijinal markalı yedek parça ürünleri ve eğitimli müşteri hizmetleri  personeliyle hizmet sağlar.

Uluslararası kuruluşlar tarafından belirlenen standartlarda yapılanan Vasitam.com, her marka ve model araca uygun sarf malzeme, yedek parça ve motor yağı satar.

Vasitam.com güvenli alışverişler diler.

 

Hızlı Teslimat

Sabırsız oluruz genelde. Beğendiğimiz bir ürün gördüğümüzde hemen onu satın almak isteriz ve ona sahip olmak bizi müthiş derecede mutlu eder. Vasitam.com siparişleriniz en geç 1-3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo şirketine teslim etme konusunda azami gayreti sarf eder.İnsanların rahatlığını düşünen ve sunduğu kolaylıkları sürekli artıran bir Vasitam.com ile alışveriş hayatınızın yüksek bir standardı olacak.

 

Detaylı bilgi için bilgi@vasitam.com'a mail atabilirsiniz.

 

Yurtdışı Kargo Gönderimi (Shipping for other country);
* Please be adviced that free shipping is only for TURKEY. If you are placing your order from abroad,
you will be kindly asked to pay overseas shipping fee after your order placed.

 

Lütfen belirtilen alanları dikkatle doldurunuz.

ÜRÜNE İLİŞKİN YORUM BIRAK